AKSARAY - Dev Proje Başlıyor...SANAYİ PROJESİ ULUSAL BASINDA GENİŞ YER ALDI TOKİ’NİN EN BÜYÜK SANAYİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ AKSARAY’DA YAPILIYOR

TOKİ işbirliğiyle, 375 milyonluk bir yatırımla yenilenen sanayi sitesi projemizle ilgili ulusal basının bir çoğunda haberler paylaşıldı. Proje Türkiye’de TOKİ’nin sanayi kentsel dönüşümü projeleri içinde en büyük olanı. Yapılan haberlerde Aksaray Küçük Sanayi Sitesinden şu şekilde bahsedildi. AKSARAY'A YENİ SANAYİ SİTESİ   Aksaray sanayi esnafı için önemli bir yatırım olan Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin hazırlık süreci tamamlandı. 375 milyon lira yatırım bedelli projenin uygulama süreci iki ay içinde başlıyor.  TOKİ Başkanı  Ergün Turan, Aksaray Belediye Başkanı  Haluk Şahin Yazgı ve beraberindeki heyetle Ankara'da yapılan toplantıda, Yeni Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin, önemli sanayi yatırım projelerinden biri olacağını söyledi.
 Projenin, TOKİ'nin yürüttüğü ticaret ve sanayi merkezi uygulamaları arasında da önemli bir yeri olacağını vurgulayan Turan, 375 milyon lira yatırım ile 3 milyon metrekare alan üzerinde nitelikli bir sanayi çevresinin oluşturulacağını kaydetti.

Kaynak: aksaraybel.tr

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vodafone video pass nasıl iptal edilir - iptal etme

55 ve 60 kpss puanla Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alınacak

İŞKUR Aracılığı ile 297 Hasta Kabul Kayıt ve Danışmanı Personeli Alınıyor!

Sağlık bakanlığı temizlik görevlisi alım sonuçları açıklandı

En Az Lise Mezunu 110 Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Vodafone Abonelerine Gizli Tarifeler ve Geçiş Kodları

YENİ AKSARAY HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU

İşkur üzerinden farklı firmalar temizlik görevlisi alıyor