AKSARAY - Dev Proje Başlıyor...SANAYİ PROJESİ ULUSAL BASINDA GENİŞ YER ALDI TOKİ’NİN EN BÜYÜK SANAYİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ AKSARAY’DA YAPILIYOR

TOKİ işbirliğiyle, 375 milyonluk bir yatırımla yenilenen sanayi sitesi projemizle ilgili ulusal basının bir çoğunda haberler paylaşıldı. Proje Türkiye’de TOKİ’nin sanayi kentsel dönüşümü projeleri içinde en büyük olanı. Yapılan haberlerde Aksaray Küçük Sanayi Sitesinden şu şekilde bahsedildi. AKSARAY'A YENİ SANAYİ SİTESİ   Aksaray sanayi esnafı için önemli bir yatırım olan Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin hazırlık süreci tamamlandı. 375 milyon lira yatırım bedelli projenin uygulama süreci iki ay içinde başlıyor.  TOKİ Başkanı  Ergün Turan, Aksaray Belediye Başkanı  Haluk Şahin Yazgı ve beraberindeki heyetle Ankara'da yapılan toplantıda, Yeni Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin, önemli sanayi yatırım projelerinden biri olacağını söyledi.
 Projenin, TOKİ'nin yürüttüğü ticaret ve sanayi merkezi uygulamaları arasında da önemli bir yeri olacağını vurgulayan Turan, 375 milyon lira yatırım ile 3 milyon metrekare alan üzerinde nitelikli bir sanayi çevresinin oluşturulacağını kaydetti.

Kaynak: aksaraybel.tr

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vodafone video pass nasıl iptal edilir - iptal etme

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorlar Listesi

Aksaray Nerede? Hangi şehirde ? Hangi Bölgede

Vodafone Abonelerine Gizli Tarifeler ve Geçiş Kodları

Aksaray 68 Güncel Döviz ve Altın Kurları