Komşu İl Niğde´ye Havaalanı Söz´ü
Aksaray´ın büyük umutlarla beklediği Havaalanı niğde´ye yapılacak 

Aksaray´ın yıllardır hayalini kurduğu Havaaalanı proje sözünü komşu il Niğde aldı.Dün Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Aksaray´ın büyük umutlarla beklediği havaaalanı  sözünü Niğde´ye verdi,Aksaray son seçimlerde Ak Parti´ye yüzde 75.5 rekor oy vererek Türkiye´de üçüncü il olmuştu.
Başbakan Yıldırım´ın Niğde´ye gelişinde olağanüstü güvenlik tedbirleri alındı. Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Havaalanı, hızlı tren ve Akkaya barajı konusunda  önemli açıklamalarda bulundu.
HAVALANINI YAPARSAK BİZ YAPARIZ


Başbakan Yıldırım Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmasında, Ak Parti iktidarının 15 yılda 57 havaalanı yaptığını, dünyanın en büyük havaalanında çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Ak Parti 15 yıldır temeli atılan bir daha dönüp bakılmayan yarım işleri tamamlayarak bu güne geldi. 26 havaalanı çalışmıyordu yapılmıyordu, bu sayıyı 57´ye çıkaran Ak Parti iktidarıdır. 30 havaalanı yapan, dünyanın en büyük havaalanını yapan Ak Parti Niğde´ye mi? Bor´a Mı? Havaalanı yapmayacak. Yarım kalan havaalanınızı biz yapacağız ve hizmete açacağız” dedi.
Kaynak: aksarayhaber68.com 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

DEV FİRMA AKSARAY'A GELİYOR.

BAKANIMIZ AKSARAY'A GELİYOR

Öğrencilere yaz tatilinde 4 bin 800 TL ödenecek!

Milli Savunma Bakanlığı 60 KPSS Puanıyla 1515 İşçi Alım İlanı Yayımladı

AKSARAY VİLAYETİ 29 YAŞINDA

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavına Başvuruda Bulunanlara Önemli DUYURU