Komşu İl Niğde´ye Havaalanı Söz´ü
Aksaray´ın büyük umutlarla beklediği Havaalanı niğde´ye yapılacak 

Aksaray´ın yıllardır hayalini kurduğu Havaaalanı proje sözünü komşu il Niğde aldı.Dün Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Aksaray´ın büyük umutlarla beklediği havaaalanı  sözünü Niğde´ye verdi,Aksaray son seçimlerde Ak Parti´ye yüzde 75.5 rekor oy vererek Türkiye´de üçüncü il olmuştu.
Başbakan Yıldırım´ın Niğde´ye gelişinde olağanüstü güvenlik tedbirleri alındı. Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Havaalanı, hızlı tren ve Akkaya barajı konusunda  önemli açıklamalarda bulundu.
HAVALANINI YAPARSAK BİZ YAPARIZ


Başbakan Yıldırım Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmasında, Ak Parti iktidarının 15 yılda 57 havaalanı yaptığını, dünyanın en büyük havaalanında çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Ak Parti 15 yıldır temeli atılan bir daha dönüp bakılmayan yarım işleri tamamlayarak bu güne geldi. 26 havaalanı çalışmıyordu yapılmıyordu, bu sayıyı 57´ye çıkaran Ak Parti iktidarıdır. 30 havaalanı yapan, dünyanın en büyük havaalanını yapan Ak Parti Niğde´ye mi? Bor´a Mı? Havaalanı yapmayacak. Yarım kalan havaalanınızı biz yapacağız ve hizmete açacağız” dedi.
Kaynak: aksarayhaber68.com 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vodafone video pass nasıl iptal edilir - iptal etme

Sağlık bakanlığı temizlik görevlisi alım sonuçları açıklandı

10 Bin 36 Bekçi ve Diğer Kadro Cumhurbaşkanı İmzasıyla Yayınlandı

YENİ AKSARAY HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU

İşkur Üzerinden En Az 30 Bin Personel Alım İlanı Yayımlandı

İşkur aracılığıyla 3150 temizlik görevlisi ilanı yayınlandı

İŞKUR Aracılığı ile 297 Hasta Kabul Kayıt ve Danışmanı Personeli Alınıyor!

Türk Telekom İşkur Üzerinden Personel Alıyor