Komşu İl Niğde´ye Havaalanı Söz´ü
Aksaray´ın büyük umutlarla beklediği Havaalanı niğde´ye yapılacak 

Aksaray´ın yıllardır hayalini kurduğu Havaaalanı proje sözünü komşu il Niğde aldı.Dün Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Aksaray´ın büyük umutlarla beklediği havaaalanı  sözünü Niğde´ye verdi,Aksaray son seçimlerde Ak Parti´ye yüzde 75.5 rekor oy vererek Türkiye´de üçüncü il olmuştu.
Başbakan Yıldırım´ın Niğde´ye gelişinde olağanüstü güvenlik tedbirleri alındı. Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Havaalanı, hızlı tren ve Akkaya barajı konusunda  önemli açıklamalarda bulundu.
HAVALANINI YAPARSAK BİZ YAPARIZ


Başbakan Yıldırım Ak Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmasında, Ak Parti iktidarının 15 yılda 57 havaalanı yaptığını, dünyanın en büyük havaalanında çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Ak Parti 15 yıldır temeli atılan bir daha dönüp bakılmayan yarım işleri tamamlayarak bu güne geldi. 26 havaalanı çalışmıyordu yapılmıyordu, bu sayıyı 57´ye çıkaran Ak Parti iktidarıdır. 30 havaalanı yapan, dünyanın en büyük havaalanını yapan Ak Parti Niğde´ye mi? Bor´a Mı? Havaalanı yapmayacak. Yarım kalan havaalanınızı biz yapacağız ve hizmete açacağız” dedi.
Kaynak: aksarayhaber68.com 

Bu blogdaki popüler yayınlar

İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu bin 781 Şoför Alınacak

Galatasaray - Lokomotiv Moskova Maçını Türk Kanalı Şifresiz Veriyor

Türkiye Belediyeler Birliği ( TBB ) KPSS 60 Puan İle Memur Alımı İlanı Yayımladı!

YENİ AKSARAY HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU

İŞKUR Aracılığı ile 321 Hasta Kabul Kayıt ve Danışmanı Personeli Alınıyor!

TYP ile 80 bin personel alımı başladı!

Milli Eğitim Bakanlığı Zabıt Katibi Alımı İçin İlan Yayımladı!

Vodafone video pass nasıl iptal edilir - iptal etme